AutoMatic Plus’ın avantajlarını keşfedin!

Filonuzu 7 gün 24 saat sürekli kontrol altında tutarak iş dışı seyahatlerin önüne geçebilirsiniz. AutoMatic Plus, mesai başlama ve bitiş zamanlarıyla ilgili raporlar sunar ve rota tanımlaması özelliğiyle filonuzun üzerindeki kontrolünüzü ve denetiminizi artırır. Böylece daha verimli bir iş akışı sunar.

Ani hızlanma, yavaşlama, savrulma, ani frenleme, rölantide uzun süre çalışma ve yüksek hız gibi olumsuz araç kullanma alışkanlıklarını takip ederek, aracın güvenli sürüş kurallarına uygun olarak kullanılmasını sağlar. Böylece yakıt masraflarından yıllık %25'e varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz.

Filonuzdaki araçların iş dışı seyahatlerle fazla km yapmasını ve kötü kullanım sonucu doğabilecek ek bakım masraflarını engelleyerek, servis ve kullanım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca AutoMatic Plus ile sürücülerinizin nerede olduklarıyla ilgili telefon görüşmelerini de ortadan kaldırarak iletişim giderlerinden de tasarruf edebilirsiniz.

AutoMatic Plus, sadece araçların nerede ve ne zaman kullanıldığı bilgisini sağlamakla kalmayıp, Safety-Stars™ (Sürüş Güvenliği) programıyla nasıl kullanıldığı hakkında da detaylı rapor verir. Safety Stars programı güvenli sürüş için pozitif bir yaklaşımdır; ayrıca bu sistem ile sürücülerde güvenli sürüş alışkanlığı yaratılırken, sürücü kaynaklı hataların da önüne geçilir.

Filonuzdaki sürücülerde güvenli sürüş bilinci yaratarak, trafik kurallarına uyulmasını sağlar. Böylece trafik kazalarına karışma oranlarını da aşağıya çeker. Ayrıca filonun, rota planlaması sayesinde daha etkin kullanımıyla birlikte müşterilere daha iyi hizmet verilmesini sağlar.

Google harita alt yapısı, uydu görüntüleri ve Microsoft 3D harita ile uydu görüntüleri üzerinden Türkiye’nin 81 il ve ilçesi ile KKTC’nin karayolları ve sokaklarını kapsayan alt yapısı sayesinde filolarınızı kesintisiz ve anlık olarak takip edebilirsiniz.
AutoMatic Plus Web Portal, araç bilgilerine anında ulaşılan ve filonun kolaylıkla yönetilebileceği bir platformdur. Herhangi bir ek yazılım veya program kurulumu gerektirmeyen AutoMatic Plus ile filo bilgilerine, internet bağlantısı olan her yerde ulaşılır.

AutoMatic Plus ile bilgisayara ihtiyaç duymadan, filonuzu cep telefonundan bile takip edebilirsiniz.

Araç servis tarihlerini, sigorta sürelerini, lastik değişimini online veya manuel görev atayarak, ilgili zamanda görev takibi yapabilirsiniz.

Çoklu raporlar, güzergâh, faaliyet, duraklamalar, kilometre, hız, gerçek zamanlı alarmlar (açılır pencere, SMS, programlanmış alarm, istenilen noktada bölge oluşturma, programlanmış raporlar, genel raporlar, rota planı uygulaması, gerçek zamanlı filo durumu) gibi raporlar, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylara ulaşabilmeniz için belirli kriterler içerisinde çalışır. AutoMatic Plus hizmetine birçok rapor dahildir ve aşağıdaki gibi örnek raporlar alabilirsiniz.
• Rota
• Hız
• Detaylı Aktivite (online)
• Detaylı Aktivite (Excel)
• Detaylı Kilometre
• Duraklama Raporu
• Tüm Olaylar Raporu
• Genel Faaliyet Raporu
• Rota Planı